ESOGÜ PROJE FUARI ve “ProjeArena2016” YARIŞMASIESOGÜ PROJE FUARI ve “ProjeArena2016” YARIŞMASI

2016 ESOGÜ PROJE FUARI, 27 -28 Mayıs Cuma-Cumartesi günleri, üniversitemiz ve Eskişehir Sanayi Odası işbirliği ile Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi; OSB İş ve Ticaret Merkezi Alanında gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Proje Fuarı kapsamında, son sınıf öğrencilerimizin hazırladığı projelerin sergilenmesi,  çalışmalarının sanayicilerimize tanıtılması, üniversite, iş dünyası ve öğrenciler ile bilgi ve görüş alışverişinin sağlanması amaçlanmaktadır.

Proje sergileri ile birlikte, 27 Mayıs’ta “ProjeArena2016” proje yarışmasının finali yapılacaktır. “ProjeArena 2016” ile başarılı bulunan projelere ödüller verilecektir.  Öğretim üyelerimizi, öğrencilerimizi, üniversite çalışanlarımızı, sanayicimizi, kamu sektörümüzü ve yeniliğe inanan, çalışmalarını hayat görüşünü bu yönde şekillendiren herkesi katkıları ile etkinliğimize bekliyoruz.

“PROJEARENA2016” ilgili Önemli Bilgiler:

27 Mayıs 2016 Cuma günü gerçekleşecek olan ProjeArena2016’ya katılmak için web adresimizde ve facebook hesabımızda bulunan başvuru formlarının doldurarak, son başvuru tarihi 08 Mayıs 2016, Saat 17.00ye kadar,esoguprojefuari@gmail.com, adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Proje başvuruları jürimiz tarafından değerlendirilerek 10 Mayıs’ta ProjeArena2016 ’ya katılacak projeler listesinde, ETTOM web sayfası; http://ettom.ogu.edu.tr’ de ve https://www.facebook.com/esogu.ettom’de ilan edilecektir.

Bu aşamaya gelen projeler 27 Mayıs’ta Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi; OSB İş ve Ticaret Merkezi Alanında sergilenerek yarışmaya katılabilecektir. Yapılacak değerlendirmeler sonucunda yarışmada en çok oy alan ilk 3 projeye ödüller verilecektir.

 “ProjeArena2016” Yarışması için öğrenmek istediğiniz, merak ettiğiniz sorularınızı

 esoguprojefuari@gmail.com ‘a gönderebilirsiniz.

Kyanak:www.ettom.ogu.edu.tr