ABD SAVUNMA VE HAVACILIK HEYETİ TOPLANTISI HK.Değerli Girişimcimiz;

Eskişehir Sanayi Odası'ndan alınan e-posta aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

***********************************

Eskişehir Sanayi Odası olarak üyelerimizin Dünyanın her coğrafyasına yüksek teknoloji ürünler ihraç edebilmeleri ve yabancı firmalarla işbirlikleri gerçekleştirmeleri adına çeşitli çalışmalar yürütülmektedir.

Bu kapsamda ABD Türkiye Büyükelçiliği organizasyonunda, Odamızın destekleriyle 6    Şubat 2019 saat 14.00’da, Savunma ve Havacılık alanında faaliyet gösteren 12 Amerikan firması Odamızı ziyaret edecektir.

Söz konusu ticaret heyetine katılan Amerikalı firmalar, hızla büyüyen Türk savunma ve havacılık sektörünü daha yakından tanımak ve Türkiye’de beraber çalışabilecekleri paydaşlar ile tanışmak istemektedirler. Heyette yer alan Amerikalı firmaların listesini, İngilizce ve Türkçe profillerini ve web sayfalarını ekte yer alan dosyada bulabilirsiniz.

“ABD Savunma ve Havacılık Heyeti” ile Eskişehir Sanayi Odasında yapılacak toplantıya katılmak isteyen firmalarımızın aşağıdaki Katılım Formunu doldurarak 5 Şubat 2019 tarihine kadar Odamıza e-posta ya da faks ile göndermelerini rica ederiz. (E-posta: cemil.dalkilic@eso.org.tr, Faks: 0222 2360041)


KATILIM FORMU
İsim-Soyisim     : 
Firma Adı                            : 
Göreviniz                           : 
Cep                                       : 
E-posta                :