GÜNCELLEME! Acil Durum Planı ve Risk Analizi ve Risk Analizi Prosedürü Hk.Değerli girişimcilerimiz,

Bildiğiniz üzere firmanız adına hazırladığınız Acil Durum Planı ve Risk Analizi raporunuzu 19 Temmuz 2019 Cuma gününe kadar ATAP portala yüklemeniz tarafımızca daha önce atılan mail ile bildirilmiştir. 

Bu süreç içerisinde hazırlıklarını tamamlamayan firmaların çoğunlukta olması nedeniyle son günü 26/07/2019 Cuma gününe kadar uzatılmıştır. 

Kontroller esnasında bazı firmalarımızın  portalda ki NACE kodlarının eksik yada hatalı işaretlendiği gözlenmiştir. Tehlike sınıfınızın NACE koduna göre belirlenmesi sebebi ile NACE kodlarınızı kontrol etmenizi rica ederiz. 

Aşağıdaki tabloda ise bizim kontrolümüzde gözümüze çarpan girişimcilerimizin listesi yer almaktadır. 

Tüm kontrol ve evrak yükleme işlemlerini tamamladıktan sonra arinczeybek@atap.com.tr  adresine bilgilendirme maili atmanızı rica eder, 

iyi çalışmalar dileriz. 


Arınç ZEYBEK 


Firma AdıNace Kodu (Portal)
BLG Robotik001000
Resimli Filim001000
SAM 002300
Seramdent001000
SKY Bilişim001000
SYM Yazılım001000
TTL Teknoloji002300
YERSİS002500
BEWELL TEKNOLOJİboş
BİYONKİTboş
DATAROBU Yazılımboş
DECOPPO Seramikboş
İlksem Mühendislikboş
MC BAYKULboş

--------------------------------------------------------------------------------------------

Değerli girişimcilerimiz,

Yapmış olduğumuz İSG eğitiminde detaylı olarak anlatılan "Acil Durum Planı - Risk Analizi ve Risk Analizi Prosedürü" ile ilgili taslakları Ekte bulabilir, firmanız için uyarlayabilirsiniz.İhtiyaç duymanız halinde mail yoluyla sorularınızı iletebilirsiniz.

Firmanız adına hazırladığınız Acil Durum Planı ve Risk Analizi raporunuzu 19 Temmuz 2019 Cuma gününe kadar ATAP portala yüklemenizi, işlemi tamamlayan firmalarımızın arinczeybek@atap.com.tr adresine bilgilendirme maili atmasını rica eder, iyi çalışmalar dileriz.

Arınç ZEYBEK


EK:

Risk Değ Prosedürü.docx

Risk Değerlendirme Raporu.xlsx

Acil Durum Eylem Planı.xlsx