ATAP A.Ş. - TurkNET Fiber İnternet DetaylarıEskişehir TGB Anadolu Üniversitesi Teknopark Girişimcilerimiz;

ATAP A.Ş. teknopark alanında faaliyet gösteren girişimci şirketlerimize Anadolu Üniversitesi alt yapısı kullanılarak verilen ses-veri iletişimi ve internet hizmetleri. 1 Temmuz 2022 itibariyle üniversite tarafından sonlandırılacağı bildirilmiştir.

Bu nedenle ATAP A.Ş. olarak yapmış olduğumuz girişimciler sonucunda, aşağıda detaylarını paylaşacağım şartlarda girişimcilerimize özel bir internet altyapı anlaşması TurkNet ile sağlanmıştır. Yakın bir zamanda TurkNet’in kurumsal müşteri ilişkileri uzmanları girişimci firmalarımızın yetkililerini arayarak gerekli bilgilendirmeler sonrası sözleşmeler imzalanacaktır.

Tüm girişimcilerimize hayırlı olmasını dileriz.

Saygılarımızla,

ATAP A.Ş. - TurkNET Fiber İnternet  Detayları

  • Teknopark’da yeni ofis açan her firmaya 199TL lik başlangıç paketini 1 yıl ücretsiz gigabit hızında internet hizmeti sunulacaktır.
  • Teknoparkımızdaki mevcut firmalara 12 ay boyunca “İş Gigafiber 1000” paketi (FTTX altyapısından 1000Mbps Upload / 1000Mbps Download, Modem, Tekli Statik IP Dahil) ücretsiz olarak sunulacaktır.
  • Satış sonrası kurulum, bakım, onarım, destek süreçlerinden TurkNet sorumlu olacaktır.
  • Sunulan hizmet “Mevcut Girişimci” satatüsünde yer alan firmalara 12. Ayın sonunda o günkü koşullarda ücretli olarak sunulmaya devam edecektir.


     

* Yukarıda yer alan bütün fiyatlar vergiler hariçtir. (detaylı bilgi  için: insidesales@turk.net)