BİLTEK- SGK Sistem entegrasyonu hk. HATIRLATMADeğerli Girişimcilerimiz;

Bakanlığımız ile Sosyal Güvenlik Kurumu ( SGK) ile yapılan protokol neticesinde her iki kurumun sistemlerinin entegrasyonunun tamamlanması sağlanacağı, yapılan ilk test çalışmasında rastgele seçilen bölgedeki bazı firmaların " SGK İşyeri Sicil Numaralarını" eksik, hatalı ya da farklı karakterleri kullanarak portala girdiği tespit edildiği Bakanlık tarafından bildirilmiştir. 

 Bu sebeple sizlerden BİLTEK ana ekranınızda yer alan SGK Sicil Numarası alanını kontrol etmenizi eksiklik yada hata var ise güncellemenizi rica ederiz. 

SGK işyeri sicil numarası olmayan, yanında personel istihdam etmeyen firmalarımızın bizlere mutlaka Bildirim göndermesi gerekmektedir. Bu firma adları bakanlığa iletecektir. 

Bahsi geçen işlemlerin en geç 27/10/2020 saat:15:00 a  kadar gerçekleştirilmesini ardından mutlaka atap@atap.com.tr adresine bilgilendirme maili atılmasını önemle rica ederiz. 

Bilgilerini güncelleyen/ kontrol edip mevcut bilgisi güncel olan/ SGK işyeri numarası olmayan tüm girişimcilerimizden geri dönüş beklemekteyiz. İşlemi yapmış olanlar bu uyarıyı LÜTFEN dikkate almasın!

Saygılarımızla


ATAP A.Ş.