BİLTEK Proje personel tanımı hk.Değerli Girişimcilerimiz;

Biltek Portal (BAKANLIK PORTALI) üzerinde proje kaydı yaptığınızda bu projede çalışan en az 1 kişinin olması ZORUNLUDUR:

Yanında personel istihdam etmeyen firma sahiplerimiz bu durumda YALNIZCA KENDİLERİNİ PROJE PERSONELİ OLARAK KAYDETMELİDİR. 

Ayrıca Projenize ek süre aldığınızda da bu proje içinde yer alan personelin/personellerin de görev sürelerinin proje ile birlikte çalışma sürelerinin de uzatılması/güncellenmesi ZORUNLUDUR. 

Yukarıdaki hususlara dikkat edilmediğinde Bakanlık portalından sürekli olarak uyarı maili ve sistem bildirimi gelmektedir. 

İlgili firmalarımızın Güncellemelerini  mutlaka yapmalarını rica ederiz. (İşlemin nasıl yapılacağı mailin en alt kısmında tarif edilmiştir.)

Bu alanda herhangi bir eksiğiniz yada hatalı kaydınız yok ve hala sistem uyarısı alıyorsanız mail ile tarafımıza bilgi vermenizi rica ederiz. (atap@atap.com.tr)

Sistem üzerinde şu anda uyarı alan firmalarımız: 


4 Ocak 2021 09:33
Teknart Sağlık Hizmetleri Ar-Ge Medikal Cihazlar San. ve Tic. Ltd. Şti. isimli firmanın Mesane Kanseri Tedavisinde Kullanılmak Üzere CT/MR Uyumlu ve Ayarlanabilir Non-İnvaziv İntravezikal Yüksek Doz Hızlı Brakiterapi Aplikatörünün Üretimi isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:30DÜŞLEREVI ÇIZGI FILM ATÖLYESI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI isimli firmanın kehribar ile boncuk isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:27Ahi Havacılık Ve Savunma Sanayisi TİC.LTD.ŞTİ isimli firmanın Optimum Tasarım Geometrisine ve Malzeme Özelliklerine Sahip Milli IHA Motoru ve Model Uçak Prototip Üretimi isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:26ENTEKNO Endüstriyel Teknolojik Nano Malzemeler San.Tic.Anonim Şirketi isimli firmanın Özgün Mezo Gözenekli MicNo Parçacık Teknolojisinin Kullanımıyla SARS- CoV-2 Virüsünün Solunum Yoluyla İnsana Bulaşmasını Önlemek İçin Tamamıyla Yerli, Üstün Özellikli Çok Fonksiyonlu Maskelerin Geliştirilmesi isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:23Alpata Teknoloji Yazılım ve BilişimHiz. San. Tic. A.Ş. isimli firmanın TMO Elektronik Ürün Senedi Satım ve Ticaret İş Süreçleri Otomasyon Sistemi isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:21HAVEN Havacılık Enerji Mühendislik Tic. San. Ltd. Şti. isimli firmanın ORANSAL KONTROLLÜ, YÜKSEK VERİMLİ, HASSAS KLİMA TASARIMI, PROTOTİP ÜRETİMİ VE TESTLERİ isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:21HAVEN Havacılık Enerji Mühendislik Tic. San. Ltd. Şti. isimli firmanın Yangın Bombası Atabilen Mini Yangın Söndürme İnsansız Hava Aracı Geliştirilmesi isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:21ESENJA ENERJİ YÖNETİMİ VE MÜH. MAK. EL. BİLİŞİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. isimli firmanın Döner Çarklı Puzzle Oyunu isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:19IOTECH Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş isimli firmanın Nesnelerin İnterneti Destekli Uzak Giriş Çıkış Ünitesi Birimi isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:16Alpata Teknoloji Yazılım ve BilişimHiz. San. Tic. A.Ş. isimli firmanın Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi ve Platformu isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:16ÇözümTR Bilgi Sistemleri Elektronik Arge Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti isimli firmanın SmartContracTR - Blockchain Tabanlı Akıllı Sözleşme Yönetimi isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:15SECANT Teknoloji Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş. isimli firmanın İleri kompozit malzemeler ile havacılık standartlarına uygun yeni nesil sedye tasarımı ve prototip imalatı isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:13TEKNOTAM TEKNOLOJİ ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME MERKEZİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. isimli firmanın Zırhlı Araçlar İçin Panaromik Görüntü Sistemi isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:13Alpata Teknoloji Yazılım ve BilişimHiz. San. Tic. A.Ş. isimli firmanın Silo ve Stok Yönetim Sistemi isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:13TEQFLOW Ar-Ge ve Müh. San. Tic. A.Ş. isimli firmanın Gaz Ayırıcı Özellikli Küçük Sıvı Tankı Tasarımı isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:12Alpata Teknoloji Yazılım ve BilişimHiz. San. Tic. A.Ş. isimli firmanın Teklif Toplama ve Sipariş Yönetimi Sistemi isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:11Miner Studio Prodiksiyon ve Tic. Ltd. Şti. isimli firmanın ALPMAN isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:11İnovasyon Mühendislik Teknoloji Geliştirme Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti. isimli firmanın ROS İçin Prognostikler ve Sağlık Yönetimi Aracı isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:10İlksem Müh. Ar-Ge Ser. Mad. Eğ. Prj. Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. isimli firmanın TCDD- Demiryolu Yolcu Hizmet Sistemleri için Eğitim Modüllerinin Geliştirilmesi (Development of Education Moduls for Railway Passenger Service Systems ) isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:10ELTAGRON ELEKTRONİK BİLİŞİM MAKİNA San. ve Tic. Ltd.Şti. isimli firmanın Otomotiv Endüstrisi için Akıllı Üretim Yönetim Sistemi isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:10SECANT Teknoloji Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş. isimli firmanın Füze, Mühimmat ve Hassas Malzemeler İçin Yüksek Performanslı Kompozit Taşıma ve Muhafaza Sistemleri Üretim Altyapısının Kurulması isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:09HAVEN Havacılık Enerji Mühendislik Tic. San. Ltd. Şti. isimli firmanın Yerli Yakıt Kullanımına Uygun Gazlaştırma Prosesli Yoğuşmalı Kazan Projesi isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:09HAVEN Havacılık Enerji Mühendislik Tic. San. Ltd. Şti. isimli firmanın Endüstriyel Mutfaklar İçin Enerji Geri Kazanımlı Elektrostatik Filtreli, Ekoloji Ünitesi Tasarımı, Prototip Üretimi ve Testi isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:09HAVEN Havacılık Enerji Mühendislik Tic. San. Ltd. Şti. isimli firmanın ENERJİ TASARRUFLU, HİJYENİK, GÜRÜLTÜ DÜZEYİ AZALTILMIŞ, KOMPOZİT GÖVDELİ KLİMA SANTRALİ TASARIMI isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

4 Ocak 2021 09:08DÜŞLEREVI ÇIZGI FILM ATÖLYESI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI isimli firmanın KARE isimli projesinde görevli aktif personel yoktur. Lütfen projeye personel ekleyiniz.

Saygılarımızla

ATAP A.Ş.