BuyerNetwork üyelik hk.Değerli Teknopark Firma Yetkilileri,

TGB bölgesinde sahibi veya ortağı olduğunuz firmanızın; stratejik önceliği, zamanı etkin kullanmak ve iş ortakları ile programlarının doğru bir takvim içerisinde yol alması olan, kariyer hizmetleri, ticari hizmetler ve B2B projeler ile ülkemizin en büyük B2B alıcı ve endüstriyel/ticari iş ağı faaliyetlerini sürdüren, Eskişehir bölgesinde ESOGÜ Teknoloji Transfer Ofisi (ETTOM) ile iş  birliği yapan BuyerNetwork üyeleri arasında yer almasını isterseniz, ETTOM’un takibi ile aşağıda belirtilen BuyerNetwork üyelik aşamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt yaptıran firmalar ile ayrıntılı bilgilendirme için çevrimiçi toplantılar düzenlenecektir. Gerekli olan bilgi dokümanları ekte bilgilerinize sunulmuştur.

1 -  FİRMA ÜYELİK İŞLEMİ:  
 Şirket profil sayfasının oluşturulması için 1. Adım kişi kullanıcı üyeliği yapacaksınız.
 2. Adım https://buyernetwork.net/kurumsal-uyelik sayfasından üyelik türü olarak TİCARET PAKETİNİ seçin. Teknokent  içerisinde yer alan start-up firmalarımızın üyelik işlemleri ücretsiz  sağlanmaktadır. 
 İşlemlerinizi tamamladıktan sonra support@buyernetwork.net  e bildirim yapın.

2 – İŞ BİRLİĞİ İLE İLGİLİ HABER HAZIRLIĞI ve YAYINI:
 İş birliği yapılan firmalarla örnek haber metnini inceleyiniz.

https://satinalmadergisi.com/insan-kaynaklari-alaninda-people-focus-ve-buyer-network-is-ve-ticaret-platformu-is-birligi-imzaladi/
 2.1. Firma ürün ve hizmetlerinizi anlatan 1 paragraf yazı. Buyer Network Marka Ailesi ile iş birliğinin katma değeri hakkında 1 paragraf ilave yazı.

2.2. Firma logonuzun gönderimi. Yüksek çözünürlüklü ve güncel

2.3. Yönetici resmi gönderimi. Yüksek çözünürlüklü ve güncel

3 – SATIŞ ORTAKLIĞI SÖZLEŞMESİ: Ekte yer alan Satış Geliştirme Hizmetleri ve Satış Ortaklığı dokümanı ve ilgili sözleşmeyi inceleyiniz. Firma bilgilerinizi, ticaret koşulları, satış ortaklığı ile ilgili hak edişleri doğruluğunun kontrol ediniz. Kaşe ve imza yapıldıktan sonra gönderilecektir.

4 - İŞ PLANI (1 YIL): Ekte yer alan dokümanda Satış Geliştirme İş Planı (3.  Sayfa) doldurarak tarafımıza gönderiniz. 

 

Saygılarımızla.