CES 2020Değerli Girişimcilerimiz;

Teknoloji  Geliştirme Bölgeleri Derneği tarafından  "Consumer Electronics  Show’a (CES 2020)" fuarına ilişkin mail aşağıdaki gibidir. 

Bilgilerinize sunarız. 

ATAP A.Ş.

---------------------------------------------------------------------------------------

Sayın Yetkili,

ABD Ticaret Bakanlığı'nca resmen onaylı ve desteklenen bir fuar olan CES 2020 için, ABD Elçiliği Ticaret Müsteşarlığı ile birlikte Yeditepe Turizm olarak Türkiye’den bir heyet organize etmekteyiz.

 

07-10 Ocak 2020 tarihlerinde Las Vegas, Nevada’da dünyanın en büyük teknoloji ve inovasyon fuarı olan Consumer Electronics  Show’a (CES 2020), Türk iş adamlarından oluşan bir delegasyon gerçekleşecektir. Seyahat tarihi 06-11 Ocak (5 gece – 6 Gün) olacaktır.

 

Dünya çapında 4.500 firmanın, en yeni ürünlerini 185.000 ziyaretçiye tanıtacağı bu fuarda, elektronik ve teknoloji dünyasındaki son gelişmeleri takip edebilir, uzmanlardan bilgi alıp, yeni iş birlikleri için firma yetkilileriyle yüz yüze görüşmeler yapabilirsiniz.

Ayrıca fuarın yaratıcı start-up firmalarına açık Eureka Park özel bölümünde, start-up girişimcileriyle yatırımcılar bir araya gelerek, iş geliştirme fırsatlarını değerlendirmektedirler.

Resmi  heyet katılımcılarına aşağıdaki ayrıcalıklar sunulmaktadır:

Giriş ücreti $150 olan fuara ücretsiz giriş davetiyesi

Uluslararası İş Merkezi ve VIP salonlarına sınırsız erişim (ücretsiz olarak sunulan ofis hizmetleri, internet, toplantı odaları ve ikramlar dahil)

B2B ve B2G eşleştirme toplantıları

Talep edilen teknolojilerin ABD Ticaret Bakanlığı ofislerince araştırılarak, CES 2020 katılımcıları ile heyet katılımcılarının eşleştirilmesi

Diğer ülkelerden gelecek resmi heyet üyeleriyle görüşme organize edilmesi

Heyete özel, Consumer Electronics Association yapacağı ABD’deki sektör gelişmeleri sunumu

ABD’de iş yapma ve şirket kurma konusunda sunum, bilgilendirme ve destek hizmetleri

Uluslararası Resmi Heyet Resepsiyonu'na davet

İlgilenenler için CES 2020'deki özel etkinlik, show, konferans ve oturumlara ücretsiz ya da indirimli katılım (İngilizce dilindedir)

ABD vizesi ihtiyacınız varsa, fuar organizatörlerinden sağlanacak resmi vize davetiye yazısı

Yeterli talep gelmesi halinde, Las Vegas’ta yerleşik kuruluşlara düzenlenecek teknik ziyaretler

CES  2020 fuarında sunulacak başlıca ürün kategorileri ve çözümler aşağıdaki  gibidir:

5G/IOT (Nesnelerin interneti), Akıllı Şehirler/Sürdürülebilirlik, Sanal/Artırılmış Gerçeklik, Oyun Sektörü, İçerik tasarım/dağıtım ve Online Eğlence Sektörü, Dijital Pazarlama ve Reklam/Müzik, Blockchain Teknolojisi/Cryptocurrency, Sağlık Teknolojileri/ Dijital Sağlık, Giyilebilir Teknolojiler/Fitness-Spor Teknolojisi, Giyilebilir Cihaz ve Hizmetler, 3D Baskı/Katmanlı Üretim, Aksesuarlar, Audio, İletişim Alt Yapısı Bilgisayar Donanım/Yazılım/Hizmetler, Dijital Görüntüleme/Fotoğraf, Elektronik Oyunlar, E-spor, İnternet Hizmetleri, Online Medya, Robotlar, Otonom Araçlar, Sensörler, Start-up şirketler, Yatırımcılar, Araç Teknolojisi, Video, Kitlesel Fonlama/Kaynak Sağlama, Siber Güvenlik Nanoteknoloji, Dronlar, Yapay Zeka

CES 2020 web sitesi https://www.ces.tech/ üzerinden fuar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

 

Ekte  heyete özel hazırlanan seyahat paketimizi bulabilirsiniz.

 

Sınırlı  kontenjan ve Erken rezervasyon ayrıcalıklarını kaçırmamak için katılımınız ile  ilgili bilgi vermenizi rica ederiz. 

 

Sorularınız için, aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirsiniz veya Yeditepe Turizm İstanbul ofisinde görevli olan Altan ÖZMEL Bey’den bilgi alabilirsiniz.

İletişim  Bilgilerimiz:

ATAKAN BOZOĞLAN

DANIŞMAN

YEDITEPE TOURISM & TRAVEL AGENCY

atakanbozoglan78@gmail.com

+90 534 863 37 17

Y.ALTAN ÖZMEL

PRODUCT & OPERATIONS MANAGER

YEDITEPE TOURISM & TRAVEL AGENCY

altan@yeditepeturizm.com.tr

+90 532 417 76 32

Saygılarımla,

Atakan BOZOĞLAN