Ege Bölgesi Savunma Sanayi ve Tedarikçi Zirvesi 2019 Hk.Değerli Girişimcilerimiz;

Eskişehir Sanayi Odası tarafından gelen  "Ege Bölgesi Savunma Sanayi ve Tedarikçi Zirvesi 2019" etkinliği ile ilgili duyru metni aşağıdaki gibidir. 

Zirvede firmasını tanıtmak isteyen girişimcilerimiz tanıtıcı materyallerini ulaştırabilir, ayrıca Zirvede Sanayi Odası Tarafından ayrılmış bir stant yer almaktadır; dileyen girişimcilerimiz kendi imkanları ile katılabilirler.  

Katılım göstermek isteyen girişimcilerimizin aşağıdaki bilgilerinden kayıtlarını oluşturmalarını ve CC kısmına atap@atap.com.tr adresini eklemelerini ÖNEMLE rica ederiz. 

-------------------------

Sayın Üyemiz,

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı’nın onay, destek ve katılımlarıyla, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve İzmir Kalkınma Ajansı'nın destekleri ve işbirliğiyle 13-14 Haziran 2019 tarihlerinde,   İzmir'de gerçekleştirilecek olan Ege  Bölgesi Savunma Sanayi&Tedarikçi Zirvesi 2019’a odamız stant ile katılım sağlayacak ve ayrıca 14 Haziran Cuma günü zirveye bir ziyaretçi organizasyonu düzenleyecektir.

Odamızın yanı sıra, Ege bölgesindeki tüm ticaret ve sanayi odaları, üniversiteler, teknoparklar, Organize Sanayi Bölgeleri ve STK’ların katılımıyla, Ege Savunma &Tedarikçi Zirvesi 2019’da, Savunma Sanayi Başkanlığı ile TSK Güçlendirme Vakfı’na bağlı firmalar (Aselsan, Havelsan, Roketsan, TEİ(TUSAŞ), İŞBİR, TAİ, Aspilsan, MKE) ile birlikte özel Savunma Sanayi Firmaları ile tedarikçi olabilecek üretici, imalatçı firmaların buluşması, görüşmesi ve iş birliği yapılması hedeflenmektedir.

Tüm ziyaretçiler, B2B Tedarikçi İş Görüşmesi yapmak isteyen üretici ve Ar-Ge firmaları ve şahısların www.savunmasanayizirve.org sitesi üzerinden kayıt işlemlerini yapmaları gerekmektedir. Kayıt olmadan B2B görüşmelerine katılım ve zirveye giriş yapılamayacaktır.

Eskişehir sanayisinin temsil edileceği Odamız standında, ilgili üyelerimizin kataloglarını sergilemeleri mümkün olacaktır. Talep eden firmalarımızın tanıtım dokümanlarını (en fazla 20 adet) 12 Haziran Çarşamba günü saat 13:00’a kadar odamıza ulaştırmaları gerekmektedir. Bununla birlikte, Odamız tarafından 14 Haziran Cuma günü Fuara ücretsiz olarak yapılacak ziyaret organizasyonuna katılmak isteyen firmalarımızın da aşağıdaki katılım formunu doldurarak 13 Haziran saat 17:00’a kadar Odamıza göndermeleri gerekmektedir.

Organizasyon hakkında detaylı bilgi almak isteyen firmalarımızın Odamız İş Geliştirme Personeli Cemil DALKILIÇ ile irtibata geçmeleri gerekmektedir. (İrtibat Telefon: 0222 236 03 60, Dahili:8, E-posta: cemil.dalkilic@eso.org.tr)

Saygılarımızla,

İsmail ÖZTÜRK
 Genel Sekreter Yrd.

KATILIM FORMU: (Lütfen Formu 13 Haziran Perşembe saat 17:00’a kadar cemil.dalkilic@eso.org tr e-posta adresine iletiniz.)


 Katılacak Kişilerin Adı Soyadı:
 Firma Adı:
 Göreviniz:
 Telefon:
 GSM:
 E-mail: