Elektronik İzleme Sistemi Hizmet Alımı İhalesiDeğerli Girişimcilerimiz;

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından tarafımıza iletilen "Elektronik İzleme Sistemi Hizmet Alımı İhalesi" ile ilgili mail aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. 

İyi günler dileriz. 

-------------------------------

 Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından 25/09/2019 tarihinde “Elektronik İzleme Sistemi Hizmet Alımı İhalesi” açılmıştır.

“Sanayi İşbirliği Projelerinin Uygulanmasına İlişkin Usul ve Esaslar”a tabi olarak yürütülecek olan söz konusu ihale, denetimli serbestlik altında bulunan 3.000 yükümlünün Ev Hapsi Ünitesi (2.610 adet), Anlık Takip Ünitesi (310 adet), Mağdur İzleme Ünitesi (60 adet) ve Alkol İzleme Ünitesi (20 adet) ile izlenmesini kapsamaktadır. Hazır alım ve yerel üretim aşamalarından oluşan projenin yerel üretim aşamasında, ihale dokümanında belirtilen ürünler ve yazılımlar, yurt içinde tasarlanacak, geliştirilecek ve üretilecek şekilde yurt içinden tedarik edilecektir.

İhaleye ilişkin tekliflerin 25/10/2019 tarihine kadar sunulması gerekmekte olup, ihale dokümanları Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü internet sitesinde yayımlanmaktadır.

Konu ile ilgili olarak bölgenizde faaliyet gösteren firmaların bilgilendirilmesinin faydalı olacağı değerlendirilmektedir.

İyi Çalışmalar,

Sanayi İşbirliği Programları Daire Başkanlığı

Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürlüğü

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

-----------------------------------------------------------------