Endüstri 4.0 ve Dijital Dönüşüm Eğitimi Hk.Değerli Girişimcimiz; 

Eskişehir Sanayi Odası ve ESO-ABİGEM tarafından bizobiz.net Danışmanlık ve Eğitim iş birliği ile düzenlenen “Endüstri 4.0 ve Dijital  Dönüşüm: İşletme Nasıl Dönüşecek?” eğitimi 7 Şubat 2019 tarihinde 09:30-16.30 saatleri arasında Eskişehir Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecektir.

Eğitim Bedeli 300 TL olup, son başvuru tarihi 6 Şubat 2019’dur

Eğitime katılmak isteyenlerin ONLINE  KAYIT FORMUNU doldurmaları gerekmektedir. Ödemeler için Banka Hesap bilgileri kayıt yaptıranlara ayrıca bildirilecektir.

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ: https://goo.gl/aKui5D

KİMLER KATILMALI

İşletme sahipleri ve üst yöneticileri, teknolojiden sorumlu yöneticiler, dönüşümden sorumlu çalışanlar, yatırım sorumluları, işletmeler için çözüm ve uygulama geliştirenler, akademisyenler, konu ile ilgili tez yapanlar, işletme mühendisleri, tekno iş geliştirmek isteyenler, konuya ilgi duyup detaylı bilgi edinmek isteyenler.

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

Yeni Teknolojiler

Dijital İş ve Dijital Çalışma

Dijital İş Yeri

İş Yeri İnovasyonu

Dijital Beceriler ve Yeni Öğrenme

İşletmede Dijital Kültür ve Liderlik

Dijital Dönüşüm Stratejisi ve Planı

Dijital İşletmede Teknolojik Platform

İşletmede Dijital Olgunluğu Ölçmek

İş Modeli ve İş Modelinin Dijital Dönüşümü

Dijital Dönüşüm ve KOBİ’ler

Dijital Dönüşüm ve Parasallaştırma

EĞİTİMCİ:

Gürcan Banger

Eskişehir Maarif Koleji ve ODTÜ Elektrik Mühendisliği Bölümü mezunudur. Aynı bölümde yüksek lisans çalışması yapmıştır. Kamuda mühendislik hizmetleri yapmanın yanında bilişim donanımı ve yazılımı, elektronik, eğitim sektörlerinde işletmeler kurmuş ve yönetmiştir. Meslek odası ve sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapmıştır. 2005’ten bu yana bazı büyük sanayi şirketleri de dâhil olmak üzere çeşitli kuruluşlarda iş kültürü, yönetim, yeniden yapılanma, kümelenme, girişimcilik, stratejik planlama, Sanayi 4.0 gibi konularda kurumsal danışman, iş ve işletme danışmanı ve eğitmen olarak hizmet sunmaktadır. Üniversitelerde kısmi zamanlı dersler vermekte olup halen Raylı Sistemler Kümelenmesi'nde küme koordinatörü ve bizobiz.net danışmanlık ve eğitim firmasında proje koordinatörüdür. Düzenli olarak bloglarında (http://www.bizobiz.net ve http://www.duyguguncesi.net) yazmaktadır. “Endüstri 4.0 ve Akıllı İşletme” Eylül 2016’da ve “Endüstri 4.0 Ekstra” Mayıs 2017’de Dorlion Yayınları arasında çıkmıştır.Her iki kitabın da 2018 içinde ikinci baskıları yapışmış olup, çeşitli gazete ve dergilerde yazıları yayınlanmaktadır.

İyi çalışmalar,