! ESO-Roketsan Tedarikçi GünleriDeğerli Girişimcimiz;

Eskişehir Sanayi Odası’nın (ESO) üyeleri ve Eskişehirli tüm firmalar için gerçekleştirdiği ESO TEDARİKÇİ GÜNLERİ kapsamında Roketsan A.Ş 19 Temmuz Cuma günü (yarın) saat 10.00 da ESO 50.Yıl Salonunda Eskişehirli firmalarla bir araya gelecektir.

Roketsan A.Ş.; Roket ve füze tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi konularında lider konuma sahip bir firma olmasının yanı sıra, kara savunma ve saldırı sistemleri, hava savunma sistemleri, deniz sistemleri, hassas güdümlü füzeler ve mühimmatlar, balistik koruma sistemleri gibi özgün sistemler geliştirmektedir.

Tedarikçi Günleri kapsamında Roketsan A.Ş’nin yöneticileri ve alanında uzman çalışanları Eskişehir’li firmalarla bir araya gelecek ve ikili iş görüşmeleri gerçekleştireceklerdir. İkili iş görüşmelerine katılmak isteyen firmaların firma ismi, görüşmeye katılacak kişilerin isimleri ve  kişilerin iletişim bilgilerini bugün saat 18:00’e kadar rukiye@eso.org.tr ye iletmeleri gerekmektedir. Görüşmenin gerçekleştirileceği zaman daha sonra sizlere bildirilecektir.