ETGB-ATAP A.Ş.: Hukuki Danışmanlık Tanıtım ToplantısıDeğerli Girişimcilerimiz,

Eskişehir Teknoloji Geliştirme Bölgesi yönetici şirketi Anadolu Teknoloji Araştırma Parkı (ATAP) A.Ş. olarak girişimcilerimiz için Hukuki Danışmanlık hizmeti sağlanması planlanmıştır. İpek Patent A.Ş. ve Günaydın Hukuk Bürosu ile ortaklaşa yapılacak bu çalışmamızda Teknopark faaliyetlerinde mevzuatlar kapsamında hukuki danışmanlık verilirken, Fikri Sinai Mülkiyet Haklarını içeren konularda da destek verilecektir.

Her ay yeni bir konuyla çeşitli eğitimler verecek İpek Patent A.Ş. ve Günaydın Hukuk Bürosu’nun değerli uzmanlarıyla yapılacak ilk tanıtım etkinliği 18.08.2021 Çarşamba günü Saat 11:00-12:30’da Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda yüz yüze olarak gerçekleşecektir.

Hukuki Danışmanlık hizmetimizin bedelsiz olduğunu hatırlatır, katılımlarınınız özelikle ticarileşme konusunda bilgi sahibi olmanız açısından önem taşıdığını bildiririz.

Katılım için, 13.08.2021 Cuma tarihine kadar atap@atap.com.tr ‘e mail atarak ya da 0 222 236 21 18 nolu telefondan bizlere ulaşarak kaydolmanızı önemle rica ederiz. Kayıt pandemi koşulları içerisinde toplantı salonunda oturma düzeninin sağlanması açısından önemlidir.

İyi çalışmalar.

Saygılarımızla,

ATAP A.Ş.