Güncel Sürekli Eğitim Merkezi Eğitim DuyurularıDeğerli Girişimcilerimiz,

Sanayide çalışan kişilerin üniversitelerin bünyelerinde bulunan Sürekli Eğitim Merkezlerinde (SEM) sanayinin ihtiyaç duyduğu öncelikli konularda eğitim programları düzenlenmesine yönelik 11 Ocak 2018 tarihinde Araştırma Üniversiteleri ile T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında Protokoller imzalanmış ve “Proje Yönetimi”, ”Bilgi Teknolojileri Yönetimi”, ”Ar-Ge, Teknoloji ve İnovasyon Yönetimi”, “Dördüncü Sanayi Devrimi Farkındalık Eğitimi” ve “İş Analisti” programları başlatılmış olup, gelen talep doğrultusunda eğitimler verilmektedir.

Yaşam boyu eğitim kapsamında firmalarımızda mevcut çalışanların proje yönetimi, Ar-Ge, yenilik ve dijital dönüşüm konularında bilgi birikimlerinin artırılması amacıyla bu eğitim programlarına katılımda gerekli hassasiyetin gösterilmesi büyük önem taşımaktadır. Pandemi sürecinde ara verilen eğitimler sonbahar döneminde veya online eğitim şeklinde düzenlenerek yeniden programa alınmıştır. Bakanlık ile ilgili protokol çerçevesinde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Sürekli Eğitim Merkezinin 30 Kasım 2020 tarihinde düzenleyeceği “Proje Yönetimi Sertifika Programı” eğitimine ilişkin gerekli bilgilere https://sem.iyte.edu.tr/sanayi4_0egitimleri/ adresinden ulaşılabilmektedir.

Ayrıca Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi tarafından 4 Ocak 2021 – 6 Mart 2021 tarihleri arasında “ Proje Yönetimi (PMI  Uyumlu) Sertifika  Programı” ve “İş Zekası Ve Analitiği Sertifika Programı” eğitimleri online interaktif olarak düzenlenecektir. Eğitimlere ilişkin detaylı bilgiler ekte bilgileriniz sunulmaktadır.

İrtibat  Bilgileri: 

Boğaziçi  Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi

Esra KOŞAR

Eğitim  Sorumlusu                                                                              

0212 359 47 40 – 47 52

esra.kosar@boun.edu.tr

www.buyem.boun.edu.tr

İzmir  Yüksek Teknoloji Enstitüsü  Sürekli Eğitim Merkezi

Ömer  İsfaça

T: (232) 484 7917- 0552 950 47 27

F: (232) 750 7991

E-posta: sanayi4.0egitimleri@iyte.edu.tr

iyte-sem@iyte.edu.tr

http://sem.iyte.edu.tr/sanayi4_0egitimleri/


İyi çalışmalar.


Saygılarımızla,


ATAP A.Ş.