HATIRLATMA !!ETKİNLİK-FUAR DUYURUSU 5. TGB ZİRVESİDeğerli Girişimcilerimiz

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri performans endeksi 2016 sonuçlarının açıklanması, Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde yapılan Ar-Ge projelerinin sonunda ortaya çıkan yeni teknoloji ve çıktıların kamuoyu ile paylaşılması amacıyla; Sayın Bakanımız Dr. Faruk ÖZLÜ Bey'in katılımlarıyla  29  Kasım 2017  Bakanlık uhdesinde “5.Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi ve Fuarı“ düzenlenecektir.

Bakanlık tarafından ücretsiz olarak tahsis edilecek stantlarda Eskişehir TGB'de başarı ile tamamlanmış Ar-Ge projeleri prototiplerini kamuoyu ile paylaşmak istemektedir. Bu kapsamda 20 Ekim 2017 tarihine kadar hangi tür çıktılarınızı sergileyeceğinize dair içerikleri (proje özeti, bütçesi, yüksek çözünürlüklü görselleri v.b.) atap@atap.com.tr'ye veya ATAP Ofisine iletmenizi rica ederiz.

Performans endeksi sıralamasında ilk üçe giren TGBler haricindeki tüm bölgelerimize 2X2 olmak üzere 4 m² yer tahsis edilmiş olup, yerler kura ile belirlenecektir.

Fuara katılım ve etkinliğin duyurusu hususunda hassasiyet göstermenizi rica eder, göstereceğiniz ilgi ve vereceğiniz katkıdan dolayı şimdiden teşekkür ederiz.

ATAP A.Ş Yönetimi