HATIRLATMA! İnovasyon Yolculuğu Haritalama Atölyesi Hk.Değerli Firma Temsilcisi;

17 Ağustos 2017, Perşembe günü TTGV ve Arinkom Anadolu Üniversitesi TTO işbirliği ile ‘İnovasyon Yolculuğu Haritalama Atölyesi’ (Innovation Journey Mapping) düzenlenecektir.

Katılım için herhangi bir ön hazırlık talep edilmemekte olup, katılımcıların çalıştığı firmanın inovasyon süreçlerine hakim, Ar-Ge/inovasyon Yöneticileri olması beklenmektedir.

Atölyeye katılım ücretsiz olup; katılım sağlamak istemeniz durumunda, katılım talebinizi 17 Ağustos 2017 Saat:12:00 a kadar  Sayın Cihan Aslan’a (caslan@ttgv.org.tr, 0 312 265 02 72/353) iletmeniz gerekmektedir. Çalışmanın verimi açısından en fazla 30 firma temsilcisinin katılımı kabul edilebilecektir.

Neden Katılmalıyım?

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı, 1991 yılından bugüne özel sektörün teknoloji geliştirme ve inovasyon faaliyetlerine çok çeşitli programlar ve projeler ile destek vermektedir.

Benzer şekilde TTGV, 2017 yılı içinde uygulamaya aldığı Kıvılcım Programı kapsamında özel sektör firmalarının inovasyon süreçlerindeki ihtiyaçlarını ve karşılaştıkları zorlukları anlamak ve bu süreçte verim artırımı için gereken desteği sağlamak üzere inovasyon ihtiyaç sahiplerini doğru çözümler ve metodlar ile buluşturmayı hedeflemektedir. İnovasyon süreçlerindeki darboğazları ve mevcut çözüm yollarının tartışılması, böylece firmaların inovasyon süreçleri hakkında birbirileri ile bilgi paylaşımı yapmaları ve ortak çözümler geliştirebilmeleri açısından katılım önem taşımaktadır.

Yer: Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Kongre Merkezi Salon Anadolu /ESKİŞEHİR

Tarih: 17 Ağustos 2017, Perşembe

Saat: 14:00