HATIRLATMA-ÖNEMLİ -SGK MuafiyetiDeğerli Girişimcilerimiz;

Aşağıda daha önce göndermiş olduğumuz maile istinaden gerekli güncellemeleri yapmayanlar bugün 20/04/2018 mesai bitimine kadar gerekli işlemlerini yapmalarını önemle rica ederiz. 

Güncellemeyi yapan girişimcilerimizin bu uyarıyı dikkate almamaları rica eder, iyi çalışmalar dileriz.***************************************************************************

Değerli Girişimcilerimiz;

Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan (SGK) gelen 25/01/2018 tarih ve  1.234,847 sayılı resmi yazı doğrultusunda, bundan böyle Eskişehir TGB'de yer alan tüm firmaların ve bu firmalarda çalışan tüm personellerin bilgileri Yönetici Şirket tarafından da SGK'ya bildirilecektir. 

Halihazırda yapmakta olduğunuz  SGK bildirimleri konusunda herhangi bir değişiklik olmamakla birlikte SGK, yönetici şirketten de doğrulama talep etmektedir. 

Bu sebeple Firmalarımızın ATAP Portal üzerinde yer alan tüm bilgilerinin eksiksiz ve güncel olmasına ayrıca  önem vermeleri gerektiğini belirtmek isteriz.

Aşağıda yer alan bilgiler öncelikli olup istenen tüm bu bilgilerin kontrolünün yapılması ve varsa eksikliklerin 18/04/2018 saat 14:00 a kadar giderilmesi  hususunda gereğini rica ederiz. 

  • FİRMA İŞLEMLERİ --- FİRMA BİLGİLERİ --- ( ÖZELLİKLE RESMİ ADRES ALANIN BOŞ BIRAKILMAMASI)


  • FİRMA İŞLEMLERİ--- FİRMA ORTAKLARI-- TC KİMLİK NO'SUNUN EKLENMESİ  (FİRMA ORTAKLARINA AİT TÜM BİLGİLERİN KONTROLÜ VE ÖZELLİKLE ORTAKLARIN TC KİMLİK NO'SU - TEK KİŞİ FİRMA SAHİBİ OLANLAR DA ORTAKLIK YAPISINI %100 OLARAK GİRMELERİ GEREKMEKTEDİR. )


  • PERSONEL İŞLEMLERİ--- AKTİF TÜM PERSONELLER İLE İLGİLİ TÜM BİLGİLERİN EKSİKSİZ OLARAK DOLDURULMASI (TC KİMKİK NO- İŞE GİRİŞ TARİHİ- EĞİTİM DURUMU VE ÜNİVERSİTE ALANLARI BAŞTA OLMAK ÜZERE HİÇ BİR ALANIN BOŞ BIRAKILMAMASI,  AYRICA İŞE GİREN VE ÇIKAN PERSONELLERİN BİLGİLERİNİN ATLANMADAN ATAP PORTALA İŞLENMESİ GEREKMEKTEDİR.)


ATAP A.Ş.

Seda GÜRCÜOĞLU ERİŞ

Kurumsal İletişim Uzmanı