İnternet Aboneliği Hk.Sayıngirişimcilerimiz, 

Bilindiği üzereAnadolu Üniversitesi Rektörlüğü Bilgi İşlem Dairesi sistemde güvenlik açığı yaratması gerekçesiyle, Teknopark binamız internetini yakın zamanda sonlandıracaktır. ATAP A.Ş olarak binamızda internet hizmeti ile ilgili sıkıntı yaşanmaması için en iyi fiyat ve hız taahhütü veren TÜRKNET ile sözleşme imzalanmış ve   aboneliklerini başlatan girişimcilerimize fiber 1000Mbps/1000 Mbps hız  ve 12 ay ücretsiz olarak TÜRKNET üzerinden internet hizmetiverilmeye başlanmıştır.  

Gelinen bu noktada hem girişimcilerimize verilen hizmet hakkında konuşmak, hemde sizlerinde aklınızdaki soru işaretlerini giderebilmek amacıyla 08/08/2022 tarihi  saat 14:30'da Anadolu Teknopark toplantı salonumuzda TÜRKNET Satış ve Pazarlama Müdürü Hacı YILDIZ ve Proje Yöneticisi Volkan PALGAK beylerinde katılacağı bir görüşme gerçekleştirilecektir.  

Üniversitenin internetinin yakın zamanda kesileceği ve aboneliklerini başlatmayan girişimcilerimizin mağdur olmamaları için aşıda belirttiğimiz numaralardan veya mail adresinden TÜRKNET aboneliklerini bir an önce başlatmalarını ve belirtilen toplantıya katılmalarını önemle rica ederiz.

Cem CELEPOĞLU 0505191 36 05 veya insidesales@turk.netkanalları üzerinden abonelik hizmetinizi başlata bilirsiniz.