Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sanal Konferans & Fuarı | 8 Ekim 2020Değerli Girişimcimiz,

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesindeki Bilişim Vadisi tarafından organize edilen, ATAP A.Ş.’nin de  destek kuruluş olduğu, 8 Ekim 2020’de 500 kişiden fazla katılım ile bu sene ikincisi gerçekleşecek, Türkiye’nin en büyük Sanal Konferansı olan “Kamu  Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı”’ na konuşmacı, sponsor ve katılımcı Kayıtları başlamış bulunmaktadır.

Genel olarak ele alınacak konular; Dijital Dönüşüm, Covid19 Pandemi süreci ve Dijitalleşme, Milli Teknoloji Hamlesi, Kamu Kurumlarında Dijital Dönüşüm, Teknolojide İnsan, 5G, IoT Teknolojisi ve Stratejileri, Blockchain, Büyük Veri, Siber Güvenlik, KVKK, Akıllı Şehirler & Akıllı Çevre, Artırılmış Gerçeklik & Yapay Zeka, Sanayide Dijital Dönüşüm & Akıllı Üretim, Dijital Çağ’da Yönetişim, Dijital Etik olarak planlanmıştır.

Katılımcı profilini; Havelsan, Siemens, Oracle, Red Hat, Cisco gibi teknoloji sağlayıcı firmalar, son kullanıcı firmaları, Türkiye Cumhuriyeti bakanlıkları, müsteşarlıklar, üniversiteler, enstitüler, kamuya bağlı medya kuruluşları ve dernekler, sanayi odaları, ticaret odaları, kamuya bağlı kurum ve kuruluşların bilgi işlem başkanlıkları, operatörler, bankalar, veri bilimciler, iş analistleri ve medya temsilcilerinden katılımcılar oluşturmaktadır.

Organizasyon sağlayıcısı olan EFFuture ve ATAP A.Ş. aracılığıyla katılımınızı belirtmeniz halinde son opsiyonlarda geçerli indirimden faydalanılmasının söz konusu olduğu konferansa kayıt yaptırmanız halinde ATAP A.Ş.’ ye bilgi verilmesi gerekmektedir.

Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.


İletişim  için;

gictc.com.tr

+90 (212) 659 54 64

info@effuture.com

İpek Aslı Tiryaki

ATAP A.Ş.

asli@atap.com.tr

532 762 79 65Saygılarımızla,

ATAP A.Ş.