KTA-TurkeySayın Yetkili,

KTA-Turkey olarak  firmamız  KITA(Korea International Trade Assosiation), SBA(Small & Medium Business Agency), EC21 gibi Kore’deki çeşitli kurumların Türkiye şubesi olarak, Koreli ihracatçıların Türkiye pazarına girmelerine yardım etmekte ve Türk işadamlarının Kore ile ilgili ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışmaktadır.

13 Temmuz Perşembe  günü ekte listelenmiş bulunan Kore’li firmalar ürünlerini Türkiye’de pazarlamak ve iş görüşmeleri yapmak üzere İstanbul’da Taksim InterContinental  otelinde olacaklardır.

09.00–17.00 saatleri arasında birebir görüşmeler yapılacaktır. Katılım ve türkçe-korece tercümanlık hizmetleri dahil bütün programımız ücretsizdir.

Toplantımıza Çocuklar  için kodlama eğitim programı, smart e-form, yazılımlar,  uygulamalar  üreten bilişim sektöründen oluşan firmalardan ticari heyet gelecek.

Randevu almak için görüşmek istediğiniz firma veya firmaları işaretleyip ve katılım formunu doldurarak bize iletmenizi rica ederiz. Formu aldıktan sonra saat randevunuzu almak üzere tekrar sizi arayacağız.

İlginiz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Aşağıdaki linke tıkladığınızda e-kataloglar,katılım formu ve türkçe firma tanıtımları açılacaktır.

https://drive.google.com/drive/folders/0B6VmodM3q4fDMXBDMVJpcWFzUnM