önemli: anket çalışmasıDeğerli Girişimcilerimiz,

Sizlerden önemli bir konuda destek istemekteyiz. Aşağıdaki metinde detayları bulunan akademik bir çalışmaya ait anket bilgilerinize sunulmaktadır. Çalışmanın sonuçlarının tüm teknopark girişimcilerine etkisi olacağını düşünerek konuya ilginizi önemle rica eder, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla,


Dr. Sedat Telçeken

ATAP A.Ş.  

Genel Müdür


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Merhabalariyi çalışmalar. Ben Osman AKARSU. ESOGU İşletme bölümünde doktora öğrencisiyim.Teknoparklardaki şirketlerin sahipleri olan girişimcilerin ve akademisyenlerin,girişimcilik yönelimini etkileyen faktörleri belirlemeye çalıştığımız doktoraçalışmamız için sizlerden 2 (iki) dakika sürecek bir anket formunu doldurmanızıistirham ediyorum. Teknoparktaki girişimciler olarak yaşadığınız zorluklarınfarkındayız ve bu şekilde anket taleplerinin fazlalığından şikâyetçi olduğunuzubiliyoruz, lakin yaşadığımız malum süreçten dolayı yüz yüze anket formuulaştırılamamasından kaynaklı araştırmamız maalesef durma noktasına gelmiştir.Bu kapsamda özellikle şirketlerin sahipleri olarak sizlerden elde edeceğimizveriyi çok önemli görmekteyiz. Süre olarak sizlerin 2 dakikasını alacak buanket çalışması ile bizlerin uzun yıllar (6 yıl) üzerinde emek harcadığı buçalışma ülkemiz girişimcisinin durumunu anlamamızda bizlere ve dolaylı olaraksizlere yardımcı olacaktır. Araştırmaiçin ESOGÜ Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmaları Etik Kurulundan 14.10.2020tarih ve 2020-19-02 nolu karar sayısı ile gerekli Etik Kurul İzni alınmıştır. Buankette sağlanan tüm bilgiler kesinlikle gizli kalacaktır ve sadece buçalışmadaki akademik araştırmacılar tarafından görülecektir. 

Anketindoldurulması noktasındaki yardımınız için şimdiden sonsuz teşekkür ediyor,saygılar sunuyorum.

    

Aşağıdaki linkitıklayarak anketi çevrimiçi olarak doldurabilirsiniz.

 

https://forms.gle/G7ih8MkvxLPfDoWE7

 

OsmanAKARSU
İşletme Doktora Öğrencisi
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü
E-mail:
osmanakarsu@gmail.com
Gsm:05063159364