ÖNEMLİ/Bilgilendirme Toplantısı "Sanayi İşbirliği Projelerinin Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik"Değerli girişimcilerimiz;

Kamu alımlarında yeniliği, yerlileşmeyi ve teknoloji transferini teşvik etmek ve kamu alımları yoluyla yerli sanayinin geliştirilmesini sağlamak amacıyla Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca hazırlanan “Sanayi İşbirliği  Projelerinin Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik" 17 Şubat 2018 tarihli Resmi Gazetede yayınlanmıştır.

Yerli firmalarımızın projelere katılımının artırılması, yerli katkı faaliyetlerinin öncelikli sektör ve alanlara yönlendirilmesi, yurt içindeki imkân ve kabiliyetlerinden azami ölçüde faydalanması, yatırım ve teknoloji ihtiyaç ve olanaklarının etkin bir şekilde sürdürülebilirliğinin sağlanması açısından, “Sanayi İşbirliği Projelerinin Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik’in tüm alanlarda etkin bir şekilde uygulanması büyük önem arz etmektedir.

Bu kapsamda SİP (Sanayi İşbirliği Projeleri) hususunda Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızca bilgilendirme yapacak 2 uzman  görevlendirilmiştir.  

Program bilgileri aşağıdaki gibidir.  Tüm firmalarımızdan 1 kişisinin katılımı zorunlu olup katılımcı bilgileri 11/07/2018 Çarşamba saat: 17:00 a kadar atap@atap.com.tr adresine göndermenizi rica eder, 

iyi çalışmalar dileriz. 


Sanayi İşbirliği Projeleri Bilgilendirme Toplantısı 

PROGRAM

Tarih: 13/07/2018 

Saat: 14:00

Yer: ESOGÜ Teknopark Toplantı Salonu