(BEBKA) SeedUP İnovatif Girişimcilik Programı Açılış Toplantısı DavetiDeğerli Girişimcimiz; 

BEBKA'nın tarafımızdan ricası ile aşağıdaki maili bilgilerinize sunarız. 

İyi çalışmalar,

**************************************************** 

Sayın Yetkili,

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından, Bursa Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi iş birliğinde geliştirilen, inovatif iş fikirlerinin hayata geçirilmesi için iş kurmak isteyen girişimcilere destek vermeyi amaçlayan “SeedUP İnovatif Girişimcilik Programı” yürütülecektir.

Kimler Başvurabilir?

 

TR41 Bölgesinde (Bursa, Eskişehir, Bilecik) ikamet eden, Firma kurma ve varlıklarını sürdürebilme konusunda mentorluk desteğine ihtiyacı olan, Firma kurma potansiyeli olan veya firmasını programın ilanında en geç 6 ay önce  kurmuş olan, alışılagelmişin dışında iş fikirleri olan; gerçek bir soruna anlamlı ve yenilikçi bir çözüm önerisi geliştiren girişimciler ve girişimci adayları.

Detaylar

Toplam 12 ay sürecek olan SeedUP Programı, TR41 Bölgesinde ikamet eden ve inovatif iş fikirleri olan girişimcilerin uygulamalı girişimcilik eğitimi alacağı; iş fikirlerini hayata geçirerek ürünlerini ticarileştirecekleri ya da firmalarını kuracakları, sonrasında eğitim ve mentorlukları ile desteklenerek belirli süre aralıkları ile takip edilecekleri uzun dönemli bir program olarak tasarlanmış olup program ile inovatif girişim sayısının artması hedeflenmektedir.

SeedUP İnovatif Girişimcilik Programının açılış toplantısı 10 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilecektir. Açılış töreninde sizleri de aramızda görmekten büyük memnuniyet duyarız. Açılış toplantısına  katılmanız durumunda aşağıda belirtilen kayıt bağlantısından kayıt yaptırmanızı  rica ederim.

 

Tarih: 10 Nisan 2019, Çarşamba

Yer: Bursa Teknik Üniversitesi Mimar Sinan Yerleşkesi Turkuaz Salonu B Blok Kat 1 Yıldırım BURSA

Saat: 10:00-12:00

Kayıt için: www.bebka.org.tr/seedupetkinlikkayit

Bilgi için: 0 224 211 13 27 Dahili 149