SSM'nin Ege Bölgesi Savunma Sanayi & Tedarikçi ZirvesiDeğerli Girişimcilerimiz,

Savunma Sanayii Müsteşarlığı’nın destekleriyle Savunma Sanayinin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, 15-16 Mart 2018 tarihlerinde, İzmir'de tüm sektörlere açık Ege Bölgesi Savunma Sanayi-Tedarikçi Zirvesi düzenlenecektir.

Firmalarınızın, Savunma Sanayi Firmalarına malzeme ve hizmet üretmeleri, direkt satışını ve anlaşmalarını yapabilmesi, tedarikçi olabilmesi için özel bir B2B İş Görüşmeleri Zirvesi organize edilecektir. Zirvemizde kısa bir protokol konuşmalarının hemen ardından 2 gün süresince 15’er dakikalık ve sadece Savunma Sanayi Firması & Tedarikçi B2B İş Görüşmeleri gerçekleşecektir. Zirveye Aselsan, Havelsan, Roketsan, TUSAŞ (TEİ) Kamu Orjinli Savunma Sanayi Firmaları ve BMC, FNSS, Otosan Özel Sektör Savunma Sanayi Firmalarının tedarikçi ve satınalma yetkilileri katılacaklar, firmalar projelerini ve üretim önerilerini direkt sunabileceklerdir.

İlgilenen girişimcilerimizin ekteki linkteki başvuru formunu doldurarak zirvede kayıt işlemlerini yapabileceklerdir. www.savunmasanayizirve.org Sonrasında firmalara birer kayıt belgesi gönderilecek, görüşme gün, saat, firma ve yetkili bilgileri ile hazırlamaları gereken dokümanlarınız taraflarına bildirilecektir.

Bilgilerinize sunarız