Teknokent Destek PaketiHalkbank ve ATAP A.Ş. arasında iş birliği protokolü gerçekleştirilmiştir. İşbirliğimiz kapsamında Halkbank Teknokent Destek Paketi’nden Eskişehir Teknoloji Geliştirme Bölgesinde ticari faaliyette bulunan girişimcilerimiz yararlanabileceklerdir.

Halkbank Teknokent Destek Paketi Detayları aşağıda sizlere sunulmuştur:

Girişimcilerimize sunulan destek paketinin üst limiti 750.000 TL olmakla birlikte, girişimcilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda aşağıda yer alan ürünler de sunulmaktadır;

1) Teknokent Girişimci Kredisi

Girişimcilerimizin; Ar-Ge harcamaları, mal, hizmet veya ekipman alımları, personel maaş ödemeleri, Teknokent kira ödemeleri başta olmak üzere projelerini ilerletme noktasında ihtiyaç duydukları tüm işletme sermayesi ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla 12 ay anapara ödemesiz dönem olmak üzere toplam azami 60  ay olarak aylık eşit taksitli “Teknokent Girişimci Kredisi” sunulmaktadır.

2) Paraf Ticari Kredi Kartı

Girişimcilerimize ticari faaliyetlerinde kullanmak üzere üst limit içinde kalmak koşulu ile asgari 5.000 TL limitli Paraf Ticari Kredi Kartı sunulacaktır.

3) Ticari Kredili Mevduat Hesabı-Dost Hesap

Girişimcilerimize, işletme sermayesi ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla üst limit içinde kalmak koşulu ile asgari 5.000 TL limitli Dost Hesap sunulacaktır.

4) Teminat Mektubu

Girişimcilerin ihtiyaçları doğrultusunda üst limit içinde kalmak üzere ve azami 1 yıl vadeli TL teminat mektubu sunulabilecektir.

Ayrıca girişimcilerimizin finansman ihtiyaçlarına destek olmak için, işlerinin büyümesine ve sürdürülebilmesine de destek olmak amacıyla, ücretsiz olarak finansman dışı destekler de sağlanacaktır.

- Teknokent kira desteği

- Bankacılık ürünleri masraf muafiyeti

  - Girişimcilerin, internet&mobil şubeden gerçekleştirecekleri EFT ve havale işlemlerinden 1 yıl boyunca ücret alınmayacaktır.
  - Ticari kredi kartlarından 1 yıl boyunca üyelik ücreti alınmayacaktır.
  - 1 adet 25 yapraklı çek karnesi için çek defter bedeli alınmayacaktır.
  - POS kullanımlarında 6 ay boyunca POS aidatı alınmayacaktır.

- Ücretsiz danışmanlık desteği
- Ücretsiz eğitim desteği
- Halkbank KOBİ fırsatları ve kampanyalar