TÜYAP Eskişehir Endüstri FuarıSayın Girişimcilerimiz,

ESKİŞEHİR ENDÜSTRİ, Ar-Ge, Sanayi ve Teknolojileri Fuarı 19-22 Mart 2020 tarihlerinde Eskişehir Ticaret Odası –  TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. 

Tüyap Eskişehir Endüstri Fuarı, Havacılık, Otomotiv, Beyaz Eşya vb. sektörlerindeki ana firmalar ile Ar-Ge üreten firmaları, alt yüklenicileri, tedarikçileri, yan sanayi firmalarını, işletme teknolojileri, robot teknolojileri, Ar-Ge-Teknoloji yoğun firmaları ve yurt dışından gelen alım heyetlerini aynı organizasyonda buluşturacaktır. Türkiye markaları ana firmaları ile yan sanayiler ve Ar-Ge teknoloji üreten tedarikçiler arasında ikili iş görüşmeleri yapılacak bir platform olacaktır.

Makine, Havacılık, Otomotiv, Beyaz Eşya, Cam Sanayi, İnovasyon, Yazılım ve Endüstriye dair birçok sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri ilgililere tek bir çatı altında sunmayı hedefleyen ve konusunda bölgenin en etkili buluşması olan fuar, iki ayrı salonda 9.793 m2 kapalı, 1.625 m2 açık teşhir alanı olmak üzere toplam 11.418 m2’lik alanda düzenlenecektir. 

Fuar hakkında detaylı bilgiye ekteki belgelerden ulaşabilirsiniz.