Yazılım Endüstrisi Fuarı 2021 BEBKA Stant DesteğiDeğerli Girişimcilerimiz,

10-13 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Yazılım Endüstrisi Fuarı’na, bölgemizde (Bursa, Eskişehir ve Bilecik) bilişim sektöründe faaliyette bulunan firmalara destek olmak amacıyla Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) olarak stantlı bir şekilde katılım sağlanması planlanmaktadır. 

Söz konusu fuar organizasyonu için stant yeri ve stant kurulumu Ajans tarafından temin edilecektir. Katılım sağlayacak firmaların yeme-içme, konaklama ve diğer şahsi ihtiyaçları kendileri tarafından karşılanacak olmakla beraber fuar esnasında stantta sunulacak olan ‘catering’ hizmeti için catering firmasına katılımcı firmalar tarafından cüzi bir bedel ödenecektir.


Bahsi geçen fuara Eskişehir’de Yazılım, Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri, Oyun, IT Hizmeti vb. alanlarda faaliyette bulunan 5 firmanın katılım sağlaması planlanmaktadır.

Ekteki katılımcı profil niteliklerine uyan ve fuarda yer almak isteyen firmaların atap@atap.com.tr ye bilgilerini 23.08.2021 Pazartesi mesai bitimine kadar iletmeleri gerekmektedir.


Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.


Saygılarımızla,


ATAP A.Ş.